Telefon 0462 323 12 47

BARSİS;

Firmamız 1998 yılının Mart ayında faaliyetine başlamıştır. Esas olarak perakende sektörünün bilgi işlem ekipmanları, Market otomasyon sistemleri, Ticari yazılımlar ve Dijital güvenlik sistemleri konusunda satış ve teknik hizmet vermektedir. Trabzon merkez ve Samsun bölge ofisinde toplam 10 çalışanı bulunmaktadır.

Ürün portföyümüz içerisinde, barkod okuyuculu yazar kasalar, barkod etiket üreten teraziler, el terminalleri, ticari entegre programlar, Güvenlik sistemleri ve sektörel yazılımlar bulunmaktadır. 

Bar-sis , sektörün ihtiyacı olan ürünleri tedarik etmekte, ve kablolamadan başlayıp eğitim ve açılış hizmetlerini de kapsayan bir çizgide müşterisine komple bir paket çözüm halinde sunmaktadır. Dolayısıyla Bar-sis hem ticaret, hem hizmet firması niteliklerini taşımaktadır.

Bu profilde sürdürdüğümüz stratejik iş ortaklıklarız; 
Bar-sis IBM (TOSHIBA) yazar kasalar konusunda POS AŞ. nin Yetkili hizmet merkezidir.

Arka ofis çözümleri için de LOGO YAZILIM ' nin YETKİLİ SATICI ve ÇÖZÜM ORTAKLIĞI eğitim ve destek hizmetlerini sürdürülmektedir.

Firmamız aynı zamanda Digi marka cihazların tamir ve bakım servisliğini yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini baz aldığımızdan sadece tedarikçi olmak bizi tatmin etmemektedir. Dolayısıyla, mağaza, depo ya da üretim otomasyon sistemi bir proje olarak ele alındığında, bu proje ile ilgili tüm noktalar bizim ilgi alanımıza doğal olarak girmektedir. 

Bu nedenle kendi çözümlerimizi geliştirmekteyiz.

 

;